rootsinego_kanjacca_vynilonly02„Postava DJky D.D. je ve filmu obsazena skutečnou djkou známou pod jménem KAN-JACCA . Bylo třeba, aby ve filmu za gramcema byl někdo, kdo tam skutečně něco umí. Dj Kan-jacca, vinyl only dj, je zárukou kvality.“

-113kw-

 

 

 

Nela Moudrá aka DJ Kan-jacca, booking: kanjacca (at/zavináč) gmail.com

facebook.com/kanjacca , facebook.com/BasSistaz , http://bassistaz.com/ soundcloud.com/kanjacca

Srdce její panenské víry bylo proklato onoho intenzivně bezstarostného léta roku 2003. Stačilo nešťastně klopýtnout do temnot sedmičky na strahově, o reprodukovaný rytmus zavadit. Nechutnost infekce již nikdy nevybledla. Jed zlomeného beatu počal přeměnu intelektuálně vnadné středoškolačky ve svou vlastní nemesis: Djane Kan-Jaccu.

 
Jak nemoc postupovala a její vůle k normalitě chřadla, podlehla vábení proradných krabic určených k synchronizaci mozekvymývajících spirál na asfaltovém médiu. Nejdříve nalhávala si, že jen pár kotoučů si pořídí, že tím pnutí chuti ukolébá, chyba appeasementové lávky mladé duše… Již v létě 2005 tak prvně zakusila po pár hospodských i outdoorové vystoupení v Kopřivnici na sabatu Red Stone, dav stejným virem duší mučených jí rozhodně neodradil.
 

Pro představu těžkosti její nemoci předkládáme úryvek zprávy, jaká svinstva jí v oněch letech scénicky produktivních tekla z vinylu do mixu: “ (…) se objevuje skoro vše od raggajunglu přes techstep, jump-up, deep, neuro až po tekk, breakbeat, electro či acid, ať už samostatně nebo v kombinacích.“

Kult Dread Beat Squad, kalící vyvoněné vody českého rybníčku snad 20 let, ji vlákal do svých řad v březnu 2009. Každý soudný a pobožný člověk by splakal nad výčtem orgií, jež tento spolek pořádal, ať již na loukách, klubech, továrnách či jiných membránách slušnosti.

Po rozpadu DBS a krátké avantýře se snahou založit vlastní kult s jinými proradnými červy Mad Beat Worx, se nebohá sestra v černém konečně nachází před rozkvetlým střepem vlastní soudnosti a s pomocí samotného Azathota zakládá l.p. 2011 crew BasSistaz. Spolek, pod jehož hlavičkou konají své zrůdné sabaty a kterýžto má dokonce posvěcení evropského ústředí „Junglistic Sistaz“. Ne každá jen pro infekci jest přijata, nutno pomatenou nebýti.

Zlověst její dosáhla již za hranice i na poklici možností českých. Díky schopnostem a podmanivosti jejího osedlání temného umu, nikolivěk tedy cestou nečestnou a nesportovní. Hostila a podstrojovala i veleknězům. Dom & Roland i Raiden zahráli jí na narozeninách, kdo z Vás to má? Pije ráda kvalitní rum. Roku 2015 stala se členkou lokálního kultu vrchních sfér nauk temna: Touch The Jungle a zároveň se upsala krví na post velekněžky sekty zlomených zatracenců pod krycím názvem DnB Portal. Kdepak, této duši již není pomoci.

Milníky:
3. místo na Stanton DJ Contest 2006 (z 20ti DJů)
14. místo na DJ Masters 2009 (ze 100 DJs)
kmotra knihy „DJING“