natalie_rootsinego_roots_in_ego

„Natálie Haabová je postava naivní, mladé dívky, která krom toho, že trochu dělá poledance, je v životě bezradná, a na své starší sestře Karolíně psychicky „visí“. Eva Kavanová je talentovaná herečka, která přišla na casting, a já jsem od první chvíle cítila, že právě ona by měla hrát roli Natálie. Všechno klaplo, Eva byla ochotná na své náklady kvůli roli dojíždět do Prahy, a všechny nás ve štábu dostala, když jsme chtěli natáčet scénu, kde nesmělá Natálie osahává gramofony – Eva totiž pár let hrála jako djka, a za gramofony (ale i jinak v životě) se umí otáčet docela jinak, než jakou postavu ztvárnila v mém filmu.“

-113kw-

http://evakavanova.com

Eva Kavanová vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Pár let různě hostovala v divadlech, pak získala v angažmá v Divadle loutek Ostrava. Natočila několik reklam – spíše zahraniční projekty a pak jsem se rozhodla více cestovat a poznávat svět. Jak sama říká, chtěla se obohatit, aby měla z čeho čerpat do budoucna. Několik let hrála jako djka (techno), a na taneční scéně se pohybuje už 16 let. V roli Natalie Haabové ztvárnila psychicky slabší charakter mladé ženy, která „visí“ na své starší sestře.

 

Eva Kavanová studied acting in Ostrava, she was acting in theatres and she was also techno dj – she is active in czech dance scene for around 16 years. In the role Natalie Haabova, she portrayed psychicaly weaker character of young woman, who is „hanging“ on her older sister.